Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 117 — четвер, 17 жовтня 2013
Новини законодавства
Міндоходів затвердило порядки реєстрації, застосування та опломбування РРО, а також реєстрації і ведення розрахункових книжок та КОРО. Зазначені нормативні акти передбачають, зокрема, особливості реєстрації касових апаратів та книг, нові вимоги про передачу інформації до органів Міндоходів в електронній формі.
У звичному житті загальносистемників та осіб, що провадять незалежну професійну діяльність, очікуються суттєві зміни: з 18.10.2013 р. набирає чинності нова форма Книги обліку доходів і витрат. Про основні зміни й нововведення читайте в нашому матеріалі.
Відповіді податківців на запитання щодо відображення в ПДВшній звітності авансів сільгосппідприємством-спецрежимником відрізняються не дуже. А от практика часом зовсім не схожа на озвучені роз’яснення.
ПММ на підприємстві
Підприємство замовляє послуги перевезення. Чи можна договором передбачити, що замовник забезпечує перевізника бензином? Чи переходить тут право власності на бензин перевізнику? Чи виникає бартер? Чи, можливо, це договір з елементами підряду? Як правильно документально оформити таке передання бензину?
Методика обліку
Для обліку надзвичайних витрат використовувався рахунок 99 «Надзвичайні витрати». Однак згідно з наказом Мінфіну від 27.06.2013 р. № 627 цей рахунок вилучено. Куди списувати такі надзвичайні витрати тепер?
Підкажіть, будь ласка, на який рахунок можна списати суму з рахунку 71 «Інший операційний дохід», яка «зависла» через повернення нам раніше проданих запасів?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!