Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 116 — середа, 16 жовтня 2013
Новини законодавства
Чи загрожують покупцеві втратою права на податковий кредит незначні недоліки в податкових накладних, такі як: відсутність порядкового номера, одиниці виміру, відомостей про код УКТ ЗЕД, адреси одержувача тощо.
Чи можна звітувати паперовими роздруківками посадочних документів за проїзд залізницею при купівлі електронних квитків «Укрзалізниці»?
Як відомо, умови запровадження підсумованого обліку робочого часу встановлені Кодексом законів про працю. Але в цій нормі мовиться лише про юросіб і жодного слова про підприємців. Тому виникає запитання: чи можуть підприємці застосовувати підсумований облік робочого часу?
ПДВ
Наше підприємство уклало договір поставки обладнання. Замовник надавав поетапно аванси (ми виписали вже декілька податкових накладних). Наразі уклали з покупцем додаткову угоду, за якою сума договору збільшилася на 25%. Як виписати розрахунки коригування та кінцеву податкову накладну?
ПДФО
Чи можна виплатити працівнику-нерезиденту зарплату в іноземній валюті? Якщо так, то як визначити базу оподаткування для сплати ПДФО та ЄСВ?
Податок на прибуток
Підприємство має свідоцтво суб’єкта індустрії програмної продукції, але здійснює не лише пільгові операції. Як заповнити декларацію з податку на прибуток, аби окремо показати результат від пільгової ІТ-діяльності та непільгової? Як показати результат, якщо за непільговими операціями виходить збиток?
ЄСВ
Як заповнювати графу 8 таблиці 5 додатку 4 для працівника, який виконував роботи за ЦПД за місцем роботи за сумісництвом?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!