Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 115 — вівторок, 15 жовтня 2013
Новини законодавства
Колекторські компанії як окремі суб’єкти з’явилися в українських реаліях вже давно. Однак законодавчого регулювання поки так і не отримали. У цій ситуації, для того щоб знайти правове підґрунтя діяльності колекторів, доводиться керуватися загальними положеннями Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України та роз’ясненнями держорганів. Одними з найчастіших клієнтів колекторів віднедавна стали банки. І під час співпраці з колекторами вони передають усі наявні в них відомості про боржника. Фактично ж вони розголошують банківську таємницю. Чи мають такі дії правове підґрунтя та чи колектори вправі розголошувати інформацію, надану банками, — відповіді на ці запитання містяться в коментованому листі Держпідприємництва.
На яких рахунках бухгалтерського обліку відображати суми ЄСВ, нараховані на суму лікарняних за рахунок коштів підприємства та коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності?
ПДВ
Платник ПДВ продає основні засоби за договором купівлі-продажу. Акт прийому-передачі складається, однак згідно з умовами договору право власності покупцеві переходить після повного розрахунку за обладнання. Що є першою подією для сплати ПДВ — договір купівлі-продажу чи щомісячні надходження?
Відрядження
Витрати на проїзд автобусом, який здійснює перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі, відшкодовуються працівникам, котрі користуються таким автобусом у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків за наявності підтвердних документів.
ПДФО
Якщо працівник українського підприємства є нерезидентом, то за якими правилами обкладається ПДФО зарплата й винагорода за цивільно-правовим договором такій фізособі? Відповідь на це запитання ви знайдете в публікації.
ЄСВ
Чи потрібно платникам єдиного внеску з 01.10.2013 р. переоформлювати договори про подання електронної звітності до Міндоходів, для того щоб здавати звіти з ЄСВ в електронній формі?
Пенсійне забезпечення
Із травня 2010 року жінка отримує пенсію згідно із Законом про службу в органах місцевого самоврядування та після призначення пенсії продовжує працювати на посаді економіста на держпідприємстві, у жовтні 2012 р. звільнилася. Чи буде продовжено їй виплату такої пенсії в разі працевлаштування на посаду держслужбовця?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!