Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 113 — п`ятниця, 11 жовтня 2013
Новини законодавства
Визначаючи кількість днів розрахункового періоду, з нього виключають не лише святкові та неробочі дні, а й робочі дні, протягом яких працівник не працював під час скороченого робочого тижня, а також періоди хвороби й відпустки на дітей
Отримуючи послуги від нерезидента, особа (навіть не зареєстрована платником ПДВ) «бонусом» отримує і обов’язок щодо нарахування та сплати податку до бюджету. Утім тут не обійшлося без винятків…
Мета прийняття коментованих законів цілком благородна — спрощення процедури започаткування бізнесу, а саме надання можливості суб’єктам господарювання реєструватися платником єдиного податку та ПДВ прямо в держреєстратора. З’ясуймо, у чому полягають нововведення.
Методика обліку
Чи обов’язково слід застосовувати субрахунки 371 та 681 для відображення авансів? Якщо їх не використовувати, яка за це може бути відповідальність?
ЗЕД
Давальницькі операції (толінг) широко поширені й у світовій, й в українській практиці завдяки можливостям в організації співробітництва підприємств із вигодою і для замовників переробки сировини, і для виконавців. Які ж вигоди отримує українське підприємство під час використання давальницьких операцій?
Бюджет
Для нарахування допомоги з тимчасової непрацездатності (за рахунок Фонду соцстраху) тепер призначено субрахунок 365 «Розрахунки з державними цільовими фондами». А субрахунок 652 використовують для розрахунків із часткової оплати за соцстрахівські путівки та зі сплати штрафних санкцій за порушення порядку використання страхових коштів.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!