Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 112 — четвер, 10 жовтня 2013
Новини законодавства
КЗпП не визначає норми робочого часу, тривалість служби, оплату служби у вихідні дні для військовослужбовців і осіб рядового й начальницького складу. Проте жінки-військовослужбовці мають право на всі пільги, передбачені законодавством із питань соцзахисту жінок, охорони материнства й дитинства.
Платники ПДВ вже зачекалися на оприлюднення єдиних підходів податківців до застосування пільги з ПДВ на постачання програмної продукції. І ось з’явився збірник відповідей Міндоходів. Звісно, деякі з них вже відомі. Однак навіть тут відбулася зміна – вони носять «загальновживаний» характер.
Вимога стосовно щоквартальної сплати державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями частини чистого прибутку (доходу) майже прямо зазначена в Порядку № 138. А от коли подавати Розрахунок із цього платежу — ніде чітко не прописано. Тож ознайоммося, що із цього приводу думає Міндоходів.
Податок на прибуток
Підприємство (платник податку на прибуток) придбаває послуги з реклами, маркетингу та консалтингу в нерезидентів. У ПКУ зазначено, яка до складу податкових витрат можна віднести суму, що не перевищує 4% доходу за минулий рік. Постає запитання: таке обмеження діє для кожної послуги окремо чи загалом?
Підприємство придбало нематактив у нерезидента, який використовуватиметься в рекламних цілях. Чи буде нарахована амортизація за цим активом підпадати під ліміт 4% за пп.139.1.13 ПКУ? Чи таке обмеження стосується лише придбаних рекламних, маркетингових і консалтингових послуг від нерезидента?
Єдиний податок
Підприємець має право на щорічну відпустку. Чинне законодавство передбачає звільнення його на період такої відпустки від сплати єдиного податку. Яких груп платників єдиного податку це стосується, як це правильно зробити та чи сплачують вони за такий період ЄСВ?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!