Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 111 — середа, 9 жовтня 2013
Новини законодавства
Відповідь законодавців на винесене в заголовок питання, проста: пільга стосується «періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок (крім видань еротичного характеру)… вітчизняного виробництва» (пп. 197.1.25 ПКУ). Але як установити «вітчизну» виробництва?
У коментованому листі фахівці Мінсоцполітики зазначили декілька важливих нюансів переведення працівника з філії у головне підприємство.
Масове застосування платіжних карток призводить до того, що постає питання статусу сліпів. Чи можна їх повноцінно використовувати для звітування за витратами працівників? І чи можуть продавці (особливо підприємці) обмежитися лише видачею сліпів покупцям, що розрахувалися карткою?
Податок на прибуток
Підприємство на загальній системі оподаткування — не платник авансових внесків з податку на прибуток із ІV кварталу 2013 року перейшло на сплату єдиного податку. Коли слід відзвітувати з податку на прибуток в такій ситуації: за рік або за 3 квартали?
Підприємство не мало прибутку за 2012 рік і за перший квартал 2013 р. отримало збиток. А за результатами трьох кварталів 2013 р. вийшов прибуток. Чи потрібно в такому разі подавати декларацію з податку на прибуток за три квартали 2013 р.?
Підприємство зареєстровано в Єдиному держреєстрі посеред року. Коли вперше потрібно буде подавати декларацію з податку на прибуток: після закінчення кварталу реєстрації чи року?
Судові рішення
Умова попереднього договору про необхідність повернення авансу в разі неукладення основного договору є грошовим зобов'язанням, у випадку невиконання якого до сторони, що порушила таке зобов'язання, можна застосувати відповідальність за невиконання договірних зобов'язань.
Кадрове діловодство
У чому різниця між назвами посад «директор» і «генеральний директор»? У якому випадку в штатному розписі може передбачатися посада «генеральний директор»?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!