Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 110 — вівторок, 8 жовтня 2013
Новини законодавства
Мінсоцполітики надало роз’яснення щодо подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». Ураховуючи, що ніяких штрафних санкцій за неподання інформації про наявність вільних робочих місць (вакансій) чинним законодавством не передбачено, надавати звіт про відкриті вакансії чи ні ― це особиста справа кожного роботодавця.
З 6 серпня 2013 року змінено вартісний критерій для віднесення матеріальних активів до ОЗ та МНМА. Тож бюджетні установи почали ставити питання: який КЕКВ застосовувати при придбані необоротних активів у зв’язку з такими змінами. Проаналізуємо що з цього приводу висловився Мінфін.
Цінні папери
Закінчився третій квартал, який поновив запитання: коли ж звітувати із ціннопаперового акцизу? Контролери певні, що мають цілком законні підстави вимагати подачі звітності. Більше того, вони наполегливо рекомендують відзвітувати за новоствореною Декларацією а 1-й і 2-й квартали. Як би там не було, освіжимо в пам’яті сутність особливого податку.
Звітність
Підприємство планує надати своєму працівнику поворотну фіндопомогу. Чи потрібно таку виплату відображати у формі № 1ДФ? Яка передбачена відповідальність за невідображення такої виплати?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!