Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 109 — понеділок, 7 жовтня 2013
Новини законодавства
Податківці розповіли про своє бачення ПДВшного обліку у підприємств ЖКГ, які застосовують касовий метод за п. 187.10 ПКУ й отримують бюджетну підтримку на різницю між затвердженим тарифом і фактичною собівартістю послуг. Крім того, згадали вони й про особливості докодексного обліку.
Постачання програмної продукції звільнено від ПДВ з початку 2013 року. Однак виявилося, що чітко окреслити межі пільги дуже важко. Наприклад, чимало суперечок було навколо запитання: скористатися пільгою можуть лише розробники програмного забезпечення або ж і його перепродавці?
Жінка повинна повернути декретні (якщо вона раніше вийшла на роботу), але роботодавець не може примусити її це зробити. Проте під час перевірки органами соцстраху використання страхових коштів, запитання неодмінно постане.
ЄСВ
Тепер у таблиці 5 додатка 4 з’явилася нова графа 8 «Договір ЦПХ за основним місцем роботи». Так, для основного працівника, який виконував роботи за ЦПД, у графі 8 таблиці 5 додатка 6 зазначають «1».
Сільське господарство
Трапляється, що сільгоспугіддя сільгосптоваровиробників може підтопити, унаслідок чого весь або частина врожаю може бути втрачена. Інколи навіть навпаки, підтоплення може виявити причиною збільшення врожаю. У будь-якому разі зазначену подію слід задокументувати, а наслідки відобразити в обліку.
Cудова практика
Підприємство звернулося до суду з позовом про виключення безпідставних, на його думку, висновків з акта ревізії. Однак суди розглядали не правомірність згаданих вище висновків, а взагалі можливість оскарження акта перевірки в цілому. Крапку в цій ситуації поставив ВСУ.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!