Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 108 — п`ятниця, 4 жовтня 2013
Новини законодавства
Цілий тиждень у всіх на слуху процедура передання повноважень з адміністрування ЄСВ від Пенсійного фонду до Міндоходів, а відтак, і проблемні питання, які виникають у зв’язку із цим явищем. Коментовані нормативні документи — складові цієї процедури. Тож, чим нові нормативні документи відрізняються від своїх попередників.
З 1 жовтня набирає чинності Порядок розгляду органами доходів і зборів скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати ЄСВ та на рішення про нарахування пені й накладення штрафу. З’ясуймо разом що нового він несе для платників ЄСВ.
Звітність
Материнська компанія веде облік за нацстандартами. Володіє контрольним пакетом акцій у двох інших компаніях (більше ніж 50% у кожній). Дочірні компанії з 2012 р. перейшли на МСФЗ. Чи зобов'язана материнська компанія за підсумками 2013 р. складати консолідовану звітність? Якщо так, то за П(С)БО або за МСФЗ?
Відрядження
Працівника терміново відкликали з відрядження. Відповідно, він достроково виїхав із готелю. Але вирішити з готелем питання щодо повернення грошей не вдалося. Тож до бухгалтерії він надав разом зі звітом рахунок із готелю, за яким оплачено 18 діб проживання. Як бути бухгалтеру?
Скарбниця досвіду
Як бути, якщо журналіст бажає висвітлити секрети діяльності вашого підприємства, а ви проти цього? Навіть якщо на підприємстві все добре та приховувати нічого, ви можете заперечувати проти такого візиту з метою зберегти секрет виробництва. Як же зупинити журналіста, не порушуючи його прав?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!