Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 107 — четвер, 3 жовтня 2013
Новини законодавства
Затверджено «нову» Інструкцію про порядок нарахування і сплати ЄСВ. Однак, як і слід було очікувати, насправді новою її назвати складно. Адже вона практично повністю копіює текст Інструкції № 21-5. Утім декілька новацій усе ж є.
Реквізити рахунків, призначених для сплати ЄСВ, викладені на сайті Міндоходів. Перевірити, який рахунок для якої категорії платників ЄСВ призначено, можна за кодами символу звітності, довідник із якими затверджено наказом Казначейства від 16.08.2013 р. № 130.
Міндоходів затвердило новий Порядок зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів. Які нововведення приніс цей порядок? І чи щось кардинально змінилося?
Податок на прибуток
Зближення податкового та бухгалтерського обліків має фрагментарний характер. Яскравий тому приклад показує практика бухобліку операцій із цінними паперами, яка дуже часто не відповідає стандартним вимогам. Тож наразі розглянемо особливості податкового та бухгалтерського обліку боргових цінних паперів.
Основні засоби
09.08.2013 р. запрацювали зміни, які Мінфін уніс у бухоблікові стандарти. Зачепили вони й комунальний сектор. На числових прикладах зобразимо, як комунальні підприємства мають відображати отримання основних засобів у господарське відання (оперативне управління) з урахуванням останніх змін.
Орендні відносини
Орендар «поліпшив» будівлю за згодою сторін. Орендодавець розриває з ним договір оренди та згоден компенсувати витрати. Чи може орендодавець віднести ці витрати до податкових? Якщо так, тоді якими документами це оформити?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!