Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 106 — середа, 2 жовтня 2013
Новини законодавства
Затвердження нового Порядку пов’язане з переходом повноважень з адміністрування ЄСВ від ПФУ до Міндоходів. Він визначає процедуру прийняття банками від платників ЄСВ платіжних документів на перерахування коштів для виплати зарплати працівникам і встановлює певні вимоги до порядку такого перерахування.
Підприємствам, які раніше уклали договори з податковими про надання електронної звітності, не потрібно їх переукладати, щоб здавати звітність по ЄСВ. Однак, незважаючи на те, що ЄСВ під час виплати авансу сплачували на рахунки, відкриті на ім’я ПФУ, Звіт по ЄСВ за вересень потрібно здавати до органів Міндоходів.
Міндоходів описав, як податківці контролюватимуть готівкові обмеження. У ньому насторожують запропоновані для контролю граничного обсягу розрахункових операцій. А також наведено нечинний механізм для покарання порушників.
Типові правила розміщення зовнішньої реклами за межами населених пунктів не встановлюють механізму справляння плати за таку рекламу. Попри це Мінфін пропонує зараховувати її до місцевого бюджету. З’ясуємо, чи дійсно ця позиція відповідає чинному законодавству.
ЄСВ
Чи відображати в таблицях 5 та 7 додатка 4 Звіту по ЄСВ дані про осіб, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до трьох років?
Як відображати реквізит 15 у таблиці 6 додатка 4 Звіту по ЄСВ в останньому місяці відпустки по вагітності та пологах? Потрібно вказувати кількість календарних днів такої відпустки, що припадають на цей місяць, або кількість повних календарних днів місяця?
Юридичні консультації
Під час стихійного лиха (ураган) трубами вентиляційного каналу, що належить нашому підприємству, був пошкоджений автомобіль фізичної особи. Чи може наше підприємство відшкодувати нанесену шкоду? Якщо так, то які документи для цього необхідні?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!