Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 105 — вівторок, 1 жовтня 2013
Аналітичні матеріали
Коли заповнювали таблицю 6 додатка 4 звіту по ЄСВ (за липень 2013 р.), то допомогу по вагітності та пологах співробітниці відобразили одним рядком. Після подання звіту дізналися, що суму допомоги потрібно було показувати за кожен місяць декретної відпустки окремо. Як тепер виправити помилку?
ТОП-10
Найважливіші новини у сфері бухгалтерського та податкового обліку за минулий місяць. Підсумки головних подій, якими відзначився вересень 2013 р.
Коментують експерти
Постанова № 683 — це змога вже до кінця 2013 р. перевести всі борги держбюджету у фінансові казначейські векселі. Скористатися ними запропонували поряд із платниками ПДВ, перед якими заборгувала держава, також й розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів, які заборгували перед своїми кредиторами.
Довідники
Для включення деяких витрат до податкових у ПКУ встановлено певні обмеження. Так, у довіднику зібрано основні випадки.
Замовити запит у держорган
Замовити запит у держорган — це сервіс, яким уже скористалося чимало користувачів. Пропонуємо вашій увазі відповіді на запити користувачів щодо оподаткування векселів особливим порядком та оплати лікарняного й отримання соцстрахівської путівки в період відпустки по догляду за дитиною до трьох років.
Фонд соцстраху наполягає на тому, що жінка, яка працює на умовах неповного робочого дня й отримує допомогу по догляду за дитиною до трьох років, не може претендувати на оплату листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною, а ось соцстрахівську путівку вона може отримати.
Жива бухгалтерська книга
Починаючи з 01.09.2013 р. підприємства-імпортери та виробники авто почали сплачувати утилізаційний збір, відтак одразу постали запитання, як його відображати в бухгалтерському та податковому обліку. Про це й поговоримо в нашому матеріалі.
Інколи трапляється, що нематеріальні активи з початково невизначеним строком корисного використання мають усе ж скінченний строк «експлуатації». Або з’ясовується, що очікувана корисність нематеріального активу виявилася не такою, як було прогнозовано, і через це змінюється строк його корисного використання.
Роз'яснюють держоргани
В Описі формату звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску визначено нові підходи до заповнення таблиці 6 додатка 4 Звіту по ЄСВ. Як заповнювати реквізит 15 за договорами цивільно-правового характеру на виконання робіт?
У березні 2013 р. відсторновано зарплату за лютий. У вересні працівник надав лікарняний. Розрахунковий період — березень-серпень 2013 р.. Як включати у розрахунок кількість відпрацьованих днів у березні? Чи включати у заробіток для визначення середньомісячної зарплати сторновані в березні суми?
Форум interbuh
Форум бухгалтерського сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» — це можливість спілкуватися з колегами на бухгалтерсько-правові теми. Тут ви можете попрохати «допомогу залу» на запитання, яке вас цікавить, або, навпаки, допомогти колезі в пошуках істини, поділитися досвідом і навіть поговорити на сторонні теми
"Без купюр"
Час від часу, головним чином, в Інтернет-просторі, з’являються короткі повідомлення про те, що в Україні готується закон про декларування доходів усіма фізичними особами. У цих повідомленнях є посилання на найвідомішого бухгалтерам Міністра. Виходячи з приказки «Краткость — сестра таланта», можна зробити висновок, що й сам Міністр, й автори інтернет-повідомлень — винятково талановиті люди.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!