Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 104 — понеділок, 30 вересня 2013
Новини законодавства
Під час проведення ревізій органами Держфінінспекції перевірок суцільним способом побільшає. Також, незважаючи на те що форму подорожнього листа скасовано, ревізори вимагатимуть надавати первинний документ для підтвердження витрат пального. Про інші нововведення читайте в коментарі.
Підприємство має філію за кордоном. Чи впливає на облік ПДВ української компанії постачання товарів/послуг такою філією? Чи все–таки подібні постачання потрібно проводити в ПДВшному обліку головного підприємства?
Для роботодавців механізм нарахування та сплати ЄСВ із сум допомоги по вагітності та пологах нормотворці роз’яснили. А от як бути із жінками-підприємцями, які йдуть у декретну відпустку? Чи потрібно їм сплачувати ЄСВ із декретних? З позицією ПФУ та наш коментарем наразі ви маєте нагоду ознайомитися.
У реальному житті від педагогів під час профмедогляду часто вимагають оплатити лабораторні дослідження за власний рахунок, і це неправомірно. Хто має сплатити лабораторіям Держсанепідстанцій за проведені дослідження, читайте в коментарі.
Податок на прибуток
Підприємство замовляє воду для адмінперсоналу. Чи правильно буде понесені витрати в бухгалтерському обліку списувати на рахунок 92 «Адміністративні витрати», у податковому — включати до витрат? Чи можна так само чинити з витратами на придбання кави, чаю та цукру?
Пенсійне забезпечення
У період 2005–2010 рр. отримував пенсію згідно Закону про держслужбу в розмірі 90% від зарплати. У 2011 р. призначили чорнобильську пенсію по інвалідності. При переході на цю пенсію який відсоток має братися при призначенні пенсії як посадовій особі органу місцевого самоврядування: 90% чи 80%?
У період 1998–2011 рр. жінка працювала секретарем селищної ради. Після 2011 р. ніде не працювала, в червні 2013 р. їй встановили 2 групу інвалідності за загальним захворюванням. Чи має вона право на призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону про службу в органах місцевого самоврядування?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!