Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 103 — п`ятниця, 27 вересня 2013
Новини законодавства
На жаль, на практиці в різних регіонах дату виникнення фінансового зобов’язання визначають по-різному: дехто зазначає останній день поточного місяця, а трапляється, і вказують 31.12.2013 р. Тож коментований лист дуже вчасно роз’яснив, як це потрібно робити.
Податківці роз’яснили, в якому випадку єдинник—платник ПДВ повинен відображати понесені ним витрати в Книзі обліку доходів і витрат. Про це й поговоримо далі.
Імпорт без увезення — доволі специфічна операція. Як зняти імпорт без увезення з валютного контролю – прописано не в одній законодавчій нормі. Донедавна вони дещо відрізнялися одна від одної, тому НБУ вирішив привести їх у відповідність. Щоправда, не обійшлося без підводних каменів.
Договірні відносини
Часто до виконання певних робіт виникає потреба залучити «сторонню допомогу» з боку професіоналів із тієї чи іншої галузі. Для оформлення таких відносин може стати в пригоді правова конструкція договору підряду. Тож про основні нюанси правової природи договорів підряду, тонкощі їх укладення та виконання читайте в нашій статті.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!