Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 102 — четвер, 26 вересня 2013
Новини законодавства
Завдяки Закону № 403 фізособи у 2013 році не повинні сплачувати податок на нерухомість. Однак, що робити тим, хто вже сплатив суму податку до бюджету, до сьогодні залишалося таємницею. Нарешті податківці чітко зазначили — писати заяву на повернення коштів. Як це зробити, читайте в нашому матеріалі.
З приводу індексації зарплати сумісників запитання виникають постійно. На жаль, роз’яснення Мінсоцполітики тільки заплутують бухгалтерів. Тому розберемося на прикладі, як же потрібно проводити індексацію зарплати сумісників.
Із 2011 р. брудний збір вивели з переліку обов’язкових платежів. Однак помилки в його обчисленні можуть виплисти й зараз. Якою формою звітності скористатися, аби виправити помилку в розрахунку збору за забруднення навколишнього природного середовища?
ПММ на підприємстві
Суб’єкти господарювання, які мають транспортні засоби, нерідко використовують спосіб їх заправки ПММ за талонами. На підставі договору покупець оплачує вартість ПММ. У статті розглянута ситуація, коли покупець набуває права власності на ПММ під час заправки. Тож розглянемо особливості таких ПММ.
Соціальне страхування
Працівник підприємства під час перебування в додатковій чорнобильській відпустці поїхав до родичів, які проживають у Росії, і там захворів. Який порядок та умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності за умови, що страховий випадок настав за межами України під час такої відпустки?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!