Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 101 — середа, 25 вересня 2013
Новини законодавства
Завдяки змінам у ПКУ авансові внески, сплачені при виплаті дивідендів, можна зараховувати в зменшення щомісячних авансових внесків. Та підхід податківців у листі від 12.09.2013 р. № 17802/7/99-99-19-03-02-17 йде в розріз із нормами ПКУ. Аргументи проти висновків податківців — читайте в нашому коментарі до листа.
Уже більш аніж півроку Держфінінспекція не призначала перевірок держзакупівель. Причина цього — відсутність відповідного порядку Уряду. На сьогодні такий порядок прийнятий і набрав чинності з 17.09.2013 р. Тому проаналізуємо, чого чекати від держфінінспекторів, якщо останні нагрянуть із перевіркою держзакупівель.
Чи вважається перевищення строку доставки товарів і транспортних засобів комерційного призначення до органу доходів і зборів більше ніж на 10 діб триваючим правопорушенням? Яка думка контролерів і позиція судових органів?
Податківці у своєму листі роз’яснили, коли підприємці мають право на податковий кредит із ПДВ під час імпорту сідлового тягача. Отож, який саме статус має транспортний засіб (товар чи основні засоби) та чи можна формувати податковий кредит під час імпорту основних засобів підприємцям, читайте в матеріалі.
МОЗ розглянуло питання щодо порядку оплати праці судових експертів — лікарів та інших працівників спецзакладів судово-медичної експертизи та їх соціально-побутового забезпечення. У своєму листі МОЗ наголосило, що умови оплати праці лікарів-судекспертів з 01.08.2013 р. регулюються Постановою № 314.
Мінсоцполітики стверджує, що матдопомогу на соцпобут удруге в поточному році не виплачують, не аргументуючи власної позиції. Розберімося, як бути, коли працівник перевівся з однієї бюджетної установи до іншої
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!