Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
Тариф
Газета+
99 грн
за 1 місяць
139 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
279 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
799 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 99 — понеділок, 23 вересня 2013
Новини законодавства
Потенційні орендарі, які планують узяти в оренду державне майно, мають бути готовими до того, що їм доведеться компенсувати вартість незалежної оцінки майна, яке здається в оренду, і публікації оголошення про проведення конкурсу.
Чи можна тваринницькому підприємству, визначаючи право на сплату ФСП, урахувати в сільгоспдоходах виручку від реалізації біогумусу? Чи має право сільгосппідприємство відобразити поставку такої продукції в межах спецрежиму з ПДВ?
Трансфертне ціноутворення
У контрольованих операціях трансфертна ціна (вона ж — звичайна ціна) визначається за ст. 39. А в неконтрольованих ситуаціях, що буде звичайною ціною? Чи справді в операціях, які не потрапили до переліку контрольованих, звичайна — це ціна договору? Про позицію податківців довідаймося з їхнього роз’яснення.
Директор планує безоплатно надати підприємству (платник податку на прибуток) товари. Чи дійсно після запровадження трансфертного ціноутворення доходу за такою операцією не виникає?
Підприємство — платник ПДВ дарує дошкільному закладу канцелярське приладдя. Чи маємо ми нараховувати податкові зобов’язання виходячи зі звичайних цін?
Підприємство (платник податку на прибуток) продає основний засіб. Як таку операцію відобразити в обліку? Чи застосовувати звичайні ціни? Як їх визначати після 01.09.2013 р., коли ввели трансфертне ціноутворення? Про це — на сторінках газети.
Продаємо товар в Україні, який імпортували з-за кордону. Митна вартість вища, ніж договірна. Чи слід визнавати зобов’язання, виходячи з митної вартості?
Підприємство є спонсором спортивних змагань, за підсумками яких від свого імені вручить переможцям цінні подарунки (вартістю від 1000 грн і дорожче). Чи треба утримувати ПДФО? Якщо так, то як в такому випадку визначити звичайну ціну подарунка?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!