Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 98 — п`ятниця, 20 вересня 2013
Новини законодавства
Фахівці Міндоходів роз’яснили деякі вагомі особливості застосування ПДВшних норм ПКУ суб’єктами підприємницької діяльності, котрі здійснюють будівництво за бюджетні кошти. Про них — далі…
На сьогодні вже не рідкість ситуації, коли в українських школах батьків дітей просять надати індивідуальний податковий номер платника податків на дитину. Чи дійсно це необхідно? Дізнаємося думку податківців.
Готівкові розрахунки
01.09.2013 р. запрацювало обмеження на готівкові розрахунки фізосіб із підприємствами та підприємцями, а також з іншими фізособами за договорами купівлі-продажу, у розмірі 150 тис. грн. Населення вже шукає законні шляхи уникнути встановлене обмеження. У матеріалі з’ясуємо, наскільки це реально
Оптимізація оподаткування
Чи обов’язково покупцеві перевіряти факт реєстрації постачальником податкової накладної в Єдиному реєстрі? Чи можливо залишитися з податковим кредитом, якщо виявиться, що податкова накладна не зареєстрована?
Розглянемо ситуацію, коли підприємство у виробничих цілях користується майном працівника. Яким договором краще оформлювати такі відносини: договором оренди (найму) чи компенсувати в порядку, визначеному ст. 125 КЗпП? Який із цих варіантів буде вигіднішим для підприємства з точки зору оподаткування?
На підприємстві трудяться працівники, які проживають в інших населених пунктах. Колективним договором передбачено, що таким працівникам компенсують витрати на проїзд із дому до місця роботи й назад. Які додаткові витрати несе підприємство у зв’язку з наданням такої компенсації?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!