Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 97 — четвер, 19 вересня 2013
Новини законодавства
Посадові особи Держгірпромнагляду під час розгляду справ про адмінправопорушення можуть накладати стягнення лише у вигляді штрафу. Проте штрафу за порушення зазначених вище норм можна уникнути, якщо перевіряючі визнають учинене правопорушення малозначним.
Міськрада продає земельні ділянки. Та чи повинна вона реєструватися платником податку у разі досягнення реєстраційного обсягу від здійснення таких операцій; чи вважаються такі операції взагалі оподатковуваними для цілей ПДВшної реєстрації — про це далі…
Оптимізація оподаткування
Що потрібно взяти до уваги орендарю під час укладення договору оренди, аби не перейматися за облік ремонтів? Чи потрапить сума ремонту до податкових витрат, якщо в договорі оренди жодного слова про право (обов’язок) орендаря проводити ремонти? Відповіді на ці запитання ви знайдете в матеріалі.
Підприємство протягом дня відвантажує покупцеві зі складу будматеріали. Як у такій ситуації виписати податкову накладну: одну, зведену за день (тоді її потрібно зареєструвати в Єдиному реєстрі) чи можна декілька (окремо під кожне відвантаження – без реєстрації)?
Цивільно-правові договори вже давно є одним із найпопулярніших чинників механізму оптимізації витрат на оплату праці. Однак для того щоб правомірно застосовувати його у своїй діяльності, роботодавцю потрібно обов'язково врахувати низку правил
Пенсійне забезпечення
Пільговий стаж роботи за Списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість в яких — повний робочий день, дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, — 10 років, загальний стаж — 18 років. Чи може жінка вийти на пенсію при досягненні 50-річного віку?
Працюю фельдшером на станції швидкої допомоги протягом 23 років. Чи зараховують зазначений період до спецстажу, що дає право на пенсію за вислугу років, і чи зараховують до страхового стажу час навчання в медичному училищі (3,5 роки)?
Чоловік із 2010 року отримував пенсію зі зниженням пенсійного віку на 10 років за роботу за Списком № 1 і помер у 2012 році. Як обчислювати розмір пенсії у зв’язку з утратою годувальника дружині за чоловіка, якщо з 2000 року вона отримує пенсію по інвалідності?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!