Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 96 — середа, 18 вересня 2013
Новини законодавства
На практиці доволі часто виникають питання щодо правомірності вимоги нотаріуса про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців під час вчинення нотаріальної дії за участі юросіб (далі — Держреєстр). Чи справді тепер нотаріус не вправі витребувати від юрособи витяг із Держреєстру, роз’яснюють спеціалісти Мін’юсту
Податківці в листі розглянули ситуацію, коли підприємство експортує товар (літак), на виготовлення якого затрачається багато часу. Контрактом передбачено, що до оформлення митної декларації можливе здавання товару поетапно згідно з актом виконаних робіт. І ця приписка дуже ускладнює обкладення цієї операції ПДВ.
Оптимізація оподаткування
Після спливу строку позовної давності кредиторська заборгованість поповнює податковий дохід. Що можна зробити, аби цього не сталося? Рішення просте — перервати або подовжити строк позовної давності ще до його закінчення. У який спосіб — читайте в матеріалі.
Підприємство зареєстрували платником ПДВ посеред місяця. Здаємо приміщення в оренду. Як учинити з ПДВ: нараховувати на всю суму чи можна частково?
Найоптимальнішими для підприємства будуть такі варіанти, як: придбання проїзних квитків, які видаватимуть не персонально, а на кожну службову поїздку; відшкодування витрат на проїзд у міському пасажирському транспорті на підставі авансових звітів або маршрутних листів, до яких додають квитки на проїзд.
Створення підприємства
Які вимоги ставляться до найменування (назви) товариства з обмеженою відповідальністю? Чи можуть бути проблеми під час держреєстрації через некоректну назву та як їх уникнути? Про все це в нашому матеріалі.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!