Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 95 — вівторок, 17 вересня 2013
Новини законодавства
Держстат укотре зазначив, що підприємства, які експлуатують автотранспорт, мають право не виписувати водіям подорожні листи. І щоразу із появою позицій держорганів щодо подорожніх листів постає запитання: так треба їх використовувати чи ні? Розставимо всі крапки над «і».
Податківці проти безПДВшних продажів лікарського засобу «спирт етиловий». На перший погляд, їх позиція переконлива. Тим не менш, продаж спирту як лікарського засобу таки повинні звільняти від ПДВ у рамках лікарської пільги.
Оптимізація оподаткування
Трапляються ситуації, коли потрібно відтермінувати дату виникнення податкового доходу. Ми не говоритимемо про приховування коштів, адже це незаконно. Розглянемо лише деякі випадки, як можна відтермінувати відображення доходу на законних підставах.
Суб’єкт спецрежиму з ПДВ вирощує ягоди. Частину продукції передали в переробку на давальницьких умовах й отримали від виконавця варення та джем. Чи можна не сплачувати ПДВ із продажу до бюджету?
Підприємство надало поворотну фіндопомогу директору, яку він не повернув і не поверне. У жовтні сплине строк позовної давності за нею. Чи треба було сплачувати ПДФО, коли виник борг? Чи можна уникнути сплати ПДФО зі збігом строку позовної давності? За чий рахунок підприємство повинно сплачувати ПДФО?
Єдиний податок
Фізособа — єдинник на групі 3 надав послуги, які не відповідають тим КВЕДам, що зазначені в його свідоцтві платника єдиного податку. Які можуть бути наслідки від здійснення такої операції та що потрібно зробити, аби й надалі єдинник зміг надавати послуги, КВЕДи яких не вказані у свідоцтві?
Охорона здоров'я
Як відомо, реформування первинної медико-санітарної допомоги передусім зачепило пілотні регіони. Під час створення центрів первинної медико-санітарної медицини виникає чимало питань стосовно оплати праці медиків. Про них і поговоримо.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!