Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 93 — п`ятниця, 13 вересня 2013
Новини законодавства
У зв’язку з реформуванням системи надання екстреної медичної допомоги до умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення внесли чергові зміни. Які це зміни та що вони передбачають — читайте у нашому коментарі
Постійні представництва
Яка процедура реєстрації постійних представництв нерезидентів? Які особливості застосування міжнародного законодавства під час кваліфікації діяльності нерезидента на території України як постійного представництва?
Відрядження
Нині на госпрозрахункові підприємства положення інструкції про відрядження не поширюються. Тому всі нормативно невизначені питання щодо направлення у відрядження працівників краще врегулювати внутрішніми документами підприємства. Про те, які нюанси потрібно взяти до уваги при цьому та як скласти підприємствам Положення про відрядження (зі зразками необхідних документів), читайте в газеті «Інтерактивна бухгалтерія».
ПДВ
Чи обов’язково опис та одиниця виміру послуг мають бути однаковими в податковій накладній, акті наданих послуг і договорі? Що буде, якщо вони не збігаються? Скажімо, у податковій накладній (графа 6) записали послуга, а в договорі вона вимірюється в тонно-км. У світлі свіжої судової практики відповімо на ці запитання.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!