Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 92 — четвер, 12 вересня 2013
Новини законодавства
З початком нарахування на декретні ЄСВ з’явилося питання правильності заповнення звітності, а саме — реквізиту 15 таблиці 6. Адже ПФУ в листі зазначив, що вказувати інформацію за майбутні звітні періоди не можна, а в усних рекомендаціях — можна. Маємо офіційні роз’яснення ПФУ, з аналізом яких і маємо нагоду ознайомити вас.
Відрядження
З відрядженнями мають справу майже всі установи та підприємства, і запитань виникає безліч. Якщо в бюджетних установ є нормативно-правовий акт, який визначає особливості направлення у відрядження, то для госпрозрахункових підприємств такого нормативу не затвердили. Проте і тим, і іншим усі неврегульовані нормативно питання краще врегулювати внутрішніми документами. Про те, які нюанси потрібно врахувати бюджетним установам та як скласти Порядок направлення у відрядження (зі зразками необхідних документів), знайдете в газеті «Інтерактивна бухгалтерія».
ПДВ
Підприємство в кінці дня виписало податкову накладну за підсумками операцій за день за фактичною сумою виторгу та сумою ПДВ, які відображені у Z-звіті. Через декілька днів один із покупців — юрособа —платник ПДВ попросив видати йому податкову накладну за чеком, який він пред’явив. Як бути в такій ситуації?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!