Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 82 — четвер, 29 серпня 2013
Новини законодавства
(коментар до наказу Мін’юсту «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства юстиції України щодо удосконалення правового регулювання у сфері захисту персональних даних» від 22.07.2013 р. № 1466/5)
Наразі нормативно врегульовано лише вимоги та порядок відшкодування витрат відрядженого працівника в разі використання електронних авіаквитків (п. 12 р. ІІ Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну України від 13.03.1998 р. № 59). Оскільки Укрзалізниця планує масове введення в обіг електронних проїзних документів, Мінфін вирішив урегулювати це питання.
Податок на прибуток
Наше підприємство (платник податку на прибуток) у травні 2013 року продало автомобіль, який облікували як основний засіб. Як визначати залишкову вартість: станом на 1 травня чи на 1 квітня — тобто квартальну?
Відрядження
Працівник перебував у відрядженні та з авансовим звітом надав квиток на проїзд міжміською маршруткою (місце відрядження автостанції не має, лише прохідні маршрутки). Наданий квиток має штамп із назвою перевізника, квиток відірваний від корінця відповідно до кілометражу, але номер, рейс, пункт відправлення та пункт призначення, час і дата відправлення, вартість проїзду (тариф) заповнені від руки (за поясненням працівника — водієм). Чи можна такий квиток прийняти до оплати проїзду у відрядженні? Чи належить його вартість до податкових витрат?
Cоціальне страхування
Працівник захворів під час перебування в додатковій чорнобильській відпустці. Чи оплачувати лікарняний? Чи можна подовжити час перебування у відпустці?
Єдиний податок
Підприємство — платник єдиного податку IV групи (неплатник ПДВ) займається торговельною діяльністю. Під час продажу товарів застосовуються РРО, до яких приєднані платіжні термінали для приймання платіжних карток. Банк, що обслуговує операції з терміналами, утримує комісійну винагороду з виручки. Чи не загрожує такий спосіб сплати комісії перебуванню на спрощеній системі оподаткування? Як операції з приймання платіжних карток відобразити в бухобліку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!