Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 81 — середа, 28 серпня 2013
Новини законодавства
(коментар до Закону № 314). 23 травня 2013 року Президент України підписав Закон № 314, яким запроваджується кримінальна відповідальність юросіб. Слід зазначити, що не менше половини європейських країн визнають кримінальну відповідальність юридичних осіб. Українське ж кримінальне право, як повноцінний правонаступник радянської правової системи, участь юридичної особи в кримінальних правовідносинах повністю виключало… до 1 вересня 2014 року, коли й набирає чинності згаданий вище Закон № 314.
Перевірки
На підприємстві податківцями районної ДПС було проведено документальну позапланову виїзну перевірку у зв’язку з ненаданням пояснень і їх документального підтвердження на письмовий запит ДПІ. У результаті перевірки підприємству донарахували податкові зобов’язання на суму 50 000 грн. Це повідомлення-рішення підприємство оскаржує до Податкової вищого рівня — обласної ДПІ, рішення за скаргою ще не винесено. Тепер на підприємство знову завітали податківці з районної ДПС із наказом про проведення позапланової виїзної перевірки за той же період, що вже перевірявся. Чи законно це, і які можуть бути підстави для повторної перевірки підприємства? Чи допускати до перевірки таких контролерів? Що загрожує за недопуск?
Нематеріальні активи
На жаль, не всі моменти податкового обліку нематеріальних активів у Податковому кодексі виписані таким чином, щоб не викликати додаткових запитань у платників податків. Одним із досить складних є питання визначення терміну нарахування амортизації нематеріальних активів. Розберімося в цій проблемі на прикладі аналізу конкретної ситуації
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!