Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 80 — вівторок, 27 серпня 2013
Новини законодавства
Галас навколо ціннопаперового акцизу шириться вже доволі давно. Законотворці ввели особливий податок на початку 2013 року, а Декларація з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами побачила світ лише нині. Варто познайомитися ближче з новонародженим документом і затвердженими правилами заповнення.
(коментар до листа Мінсоцполітики від 05.06.2013 р. № 6058/0/14-13/026). Чергове роз’яснення Мінсоцполітики стосується внесення записів до трудових книжок осіб, які беруть участь у роботах тимчасового характеру, і їх права на продовження отримання допомоги по безробіттю.
(коментар до листа Мінсоцполітики від 12.07.2013 р. № 3204/0/10-13/039). Для підприємств, на яких працюють інваліди, законодавством передбачені певні пільги.
ПДВ
Податкова проводить позапланову невиїзну документальну перевірку нашого підприємства щодо операцій із контрагентом. Ми розуміємо, що потрапили на «фіктивну фірму» («податкову яму»), і хочемо самостійно скоригувати податковий кредит. Зараз повідомлення-рішення ще не оформлено. Які будуть наслідки, якщо ми самостійно знімемо кредит? Чи правомірним буде винесення повідомлення-рішення, якщо ми направимо лист про виявлені помилки та самостійне коригування?
Виробництво
У процесі виробництва на кожному виробничому підприємстві утворюються відходи. Вони бувають зворотні (поворотні) і безповоротні. Про облік зворотних відходів ітиметься нижче
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!