Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
Тариф
Газета+
99 грн
за 1 місяць
199 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
399 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
799 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 79 — п`ятниця, 23 серпня 2013
Новини законодавства
(коментар до НП(С)БО 2 «Консолідована фінансова звітність», затвердженого наказом Мінфіну України від 27.06.2013 р. № 628). Уже стало очевидним, що нормотворці взяли посилений курс на зближення національних засад складання фінансової звітності до правил, зафіксованих у МСФЗ.
(коментар до листа Мінфіну України від 06.03.2013 р. № 31-07230-16-29/7168). На практиці підприємства часто звертаються до туристичних фірм за допомогою у відрядженні своїх працівників за кордон. Як правило, із турфірмою укладають договір, за яким остання швидко та комплексно збирає пакет усіх необхідних для відрядження документів, відкриває візу, купує квитки туди й назад, бронює готель для проживання тощо.
Що буде із податковим кредитом, якщо виявлено нестачу імпортованого товару? Чи потрібно платнику ПДВ коригувати податковий кредит? Яка позиція стосовно цього питання в Міндоходів? І що робити, якщо нестачу буде виявлено ще до формування податкового кредиту?
(коментар до роз’яснення Міндоходів від 09.08.2013 р.) У своєму Роз’ясненні контролери нагадали обов’язкові реквізити податкової звітності. Цим Роз’ясненням було фактично продубльовано ст. 48 Податкового кодексу України. Звичайно, було б добре, якби податківці все ж акцентували свою увагу на деяких спірних моментах. Адже, як свідчить судова практика, суперечливі питання щодо обов’язкових реквізитів податкової звітності все ж виникають.
Звітність
На підприємстві штатним розписом не передбачено посади головного бухгалтера. Обов’язок ведення бухобліку покладено на керівника. Чи потрібно в такому випадку двічі підписувати декларацію (за керівника та головного бухгалтера)?
Судові рішення
(коментар до постанови ВСУ від 11.12.2012 р. у справі № 21-400а1). Підприємство провело через РРО отриману готівку. Роздрукувало Z-звіт, однак до Книги обліку розрахункових операцій відомості з останнього не внесло.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!


Приготуйся до змін! Докладніше