Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 77 — середа, 21 серпня 2013
Новини законодавства
Якщо стажист отримує заробітну плату за виконану роботу (з якої сплачують ЄСВ), він має право на оплату лікарняного, як застрахована особа. У разі якщо зі стажистом укладено цивільно-правовий договір (з оплатою робіт за актом здавання-прийняття), про оплату лікарняного не може йтися.
Фахівці Мінсоцполітики роз’яснили, у якому випадку можна виправляти помилку на титульному аркуші трудової книжки, а в якому — ні. Усе залежить від того, трудову книжку заповнюють на першому місці роботи працівника чи на одному з наступних місць його роботи
Роз'яснюють держоргани
Із 1 вересня 2013 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення» від 04.07.2013 р. № 408-VII. Під трансфертним ціноутворенням мається на увазі система визначення звичайної ціни товарів і результатів робіт (послуг) у передбачених Податковим кодексом контрольованих операціях.
ПДВ
Суть нововведення: запроваджено бюджетне відшкодування ПДВ шляхом видачі фінансових казна-чейських векселів строком обігу до 5 років і дохідністю розміром 5%. Суму ПДВ, що підлягає відшкодуванню з бюджету, платник ПДВ зможе отримати в тому числі фінансовим векселем на суму такого відшкодування. Вексель видаватиме орган, який здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, на підставі висновку органу Міндоходів. Після спливу строку, на який видано вексель, він пред’являється платником до платежу зазначеному казначейському органу. Останній виплачує платнику кошти з урахуванням нарахованих процентів.
Бюджет
Із 6 серпня 2013 року набрав чинності наказ Мінфіну від 26.06.2013 р. № 611, яким затверджено відразу декілька важливих документів для бюджетників. Цим же наказом оновлено План рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ і затверджено Типову кореспонденцію субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями бюджетних установ. Розберімося, що ж змінилося
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!