Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 76 — вівторок, 20 серпня 2013
Новини законодавства
На жаль, неврегульованим залишається питання про те, де саме мають відпрацьовувати три роки випускники, які навчалися за держзамовленням. Особливо у випадку, коли Угода між вузом і студентом (після його зарахування на навчання за держзамовленням) не укладалася.
Коментований лист призведе лише до психологічного тиску на власників п’яти й більше касових апаратів, котрі ще не витратили гроші на їх дообладнання чи заміну. Наразі інших заходів впливу немає. Певний час стимулом для представників бізнесу оперативно звертатися до сервісних центрів для купівлі або модернізації парку касових апаратів був штраф за незвітування, що повинен був почати діяти з 01.07.2013 р. Але через кричущу неготовність як виробників, так і сервісних центрів уведення відповідальності за неподачу звітів РРО електронкою перенесли на 01.01.2014 р.
РРО і каса
Керівник підприємства оплатив послуги іншому підприємству з власної кишені через касу банку 10300 грн. У квитанції, яку він додав до авансового звіту, у розділі «платник» зазначено, що оплату проводить підприємство в особі директора (П.І.Б.). Підкажіть, будь ласка, чи поширюється на таку операцію 10-тисячне обмеження готівкових розрахунків? Якщо так, то чи можна зараз уникнути санкцій за таке порушення?
Охорона праці
(коментар до листа Держгірпромнагляду від 16.07.2013 р.) Держгірпромнагляд повідомив, які саме вимоги висуваються до стороннього спеціаліста, який залучається на договірних засадах для виконання функцій служби охорони праці на підприємстві
Охорона здоров'я
Як правильно трактувати норму наказу МОЗ України від 23.02.2000 р. № 33 щодо введення посад провідних спеціалістів до штату централізованої бухгалтерії замість посад спеціалістів іншої кваліфікації у співвідношенні 1:2? Як вводити одну посаду провідного спеціаліста: замість двох посад спеціалістів іншої кваліфікації чи співвідношення таких посад має бути один до двох?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!