Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 63 (72) — четвер, 1 серпня 2013
Новини законодавства
(коментар до Закону України від 16.05.2013 р. № 244-VII, далі — Закон № 244)
ПДВ
Кожен зі споживачів бодай раз повертав товар. Для бухгалтера платника ПДВ до ланцюга «товар — гроші» додається ще й «податкове зобов’язання (податковий кредит) — коригування податкового зобов’язання (податкового кредиту)». Коли вносити інформацію про зміни в ПДВшному обліку, розповімо далі
Виправлення помилок
У цій статті ми поговоримо про те, як єдиннику виправити помилки, самостійно виявлені в поданих Де-клараціях. Зокрема розберемо, якими шляхами можна здійснити таке виправлення; які слід сплатити штрафи; як розрахувати пеню; як здійснити виправлення помилок, здійснених протягом 2012 року та до 01.01.2012 р.; як сплатити розраховані штрафи та пеню тощо.
Про те, як правильно заповнити й подати нову форму Податкової декларації платника єдиного податку — фізособи-підприємця (далі — Декларація), можна дізнатися з матеріалу «Нова форма декларації фізособи-єдинника: аналізуємо зміни, заповнюємо розділи» газети «Інтерактивна бухгалтерія» за 2013 рік. Про способи виправлення самостійно виявлених помилок, розміри штрафних санкцій і пені читайте в матеріалі «Самостійне виправлення помилок у декларації єдинників. Загальні правила. Частина 1» поточного номера.
Бюджет
Заступник директора з навчально-виховної роботи планує займатися ще й підприємницькою діяльністю — наданням послуг з організації дитячих свят поза межами школи у вечірній час і вихідні дні. Чи можна йому зареєструватися приватним підприємцем і чи не заборонено це законодавством?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!