Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 59 (68) — п`ятниця, 26 липня 2013
Новини законодавства
(коментар до листа Держпраці від 24.05.2013 р. № 210/21/01/2366-13)
Податок на прибуток
І квартал 2013 року в нас вийшов збитковий. Подали декларацію. Авансові внески з квітня не сплачуємо. Піврічна декларація виходить із прибутком. Чи можна зарахувати в зменшення податкових зобов’язань півріччя аванси, сплачені в І кварталі? Чи чекати аж закінчення року, аби зарахувати?
Відрядження
Керівник підприємства збирається направити у відрядження за кордон керівника відділу постачання для проведення переговорів із декількома постачальниками в Європі про придбання товарів. При цьому поїздка здійснюватиметься на службовому легковому авто. Чи можна компенсувати працівникові витрати на придбання пального, оплату за проїзд по автостраді, паркування автомобіля та віднести їх до податкових витрат? Які документи потрібні для підтвердження таких витрат?
Юридичні консультації
Чи можу я стати нотаріусом, якщо маю стаж роботи у сфері права — три роки: юристом на підприємстві — 2 роки й один рік помічником приватного нотаріуса? Здається, нещодавно були зміни. Що для цього зараз потрібно?
Єдиний податок
Із 1 липня 2013 р. підприємець перейшов із загальної системи оподаткування на спрощену. Чи потрібно подавати до територіального органу Міндоходів податкову декларацію про майновий стан і доходи за ІІ квартал 2013 р., якщо підприємець у цьому кварталі ще перебував на загальній системі оподаткування?
Фізособа-єдинник третьої групи (неплатник ПДВ) займається встановленням пластикових вікон. Чи може він укладати договір переуступки прав вимоги за зобов’язаннями (переведення боргу) з виконаних робіт, наданих послуг?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!