Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 58 (67) — четвер, 25 липня 2013
Новини законодавства
(коментар до наказу Мінінфраструктури від 05.06.2013 р. № 351, далі — Наказ № 351, набрав чинності 19.07.2013 р.1)
Неприбуткові організації
Наша громадська організація, зареєстрована як неприбуткова (код ознаки неприбутковості — 0006), створена для провадження екологічної діяльності. Цього року ми отримали безкоштовно від сторонньої організації футболки. Було прийнято рішення нанести на них зображення із закликом щодо охорони навколишнього середовища та продавати їх на екологічній конференції.
ПДВ
Підприємство — платник ПДВ отримало податкову накладну від оператора мобільного зв’язку, у якій окремим рядком між розділами ІІ та ІІІ указано суму пенсійного збору (7,5%). Чи маємо ми право на податковий кредит за такою податковою накладною? Якщо так, то чи потрібно відображати суму збору в Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних і декларації з ПДВ?
ЄСВ
З 1 липня 2013 року набрав чинності Закон № 231, яким урегульовано питання щодо зарахування до страхового стажу періоду перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, а також нарахування ЄСВ на суми допомоги по вагітності та пологах.
Із 01.07.2013 р. набрали чинності зміни, за якими на суми допомоги по вагітності та пологах нараховується ЄСВ, а період знаходження в декретній відпустці зараховується до «пенсійного» страхового стажу. Разом із ними виникло багато запитань щодо практичного застосування цих норм
Пенсійне забезпечення
Представники Пенсійного фонду України продовжують відповідати на запитання наших читачів. Наразі ознайоммося з умовами та особливостями призначення пенсій держслужбовцям і чорнобильцям
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!