Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 55 (64) — понеділок, 22 липня 2013
Новини законодавства
(коментар листа Міндоходів від 18.05.2013 р. № 2853/6/99-99-19-04-02-15)
Зв’язок на підприємстві
Скажіть, будь ласка, чи потрібно для відображення витрат на зв’язок у податковому обліку вести журнал дзвінків й отримувати від оператора роздруківку телефонних розмов, звіти від працівників про характер телефонних переговорів? Тобто, чи треба доводити документально, що такі витрати пов’язані з господарською діяльністю підприємства?
Директор підприємства часто буває у відрядженнях, і для роботи йому потрібен доступ до Інтернету. Ми придбали 3G модем вартістю 600 грн (у т.ч. ПДВ —100 грн) і стартовий пакет, який коштує 60 грн.
Директор нашого підприємства, перебуваючи в іншій країні у відпустці, використовував у службових цілях мобільний телефон із корпоративним номером. Чи можна віднести вартість таких розмов до складу витрат у податковому обліку або їх варто вважати додатковим благом та обкладати податком на доходи фізосіб?
Я — приватний підприємець на загальній системі оподаткування. За послуги мобільного зв’язку за червень 2013 року вніс передоплату в сумі 500 грн, тоді як акт отриманих послуг за цей же місяць отримав на суму 358 грн. Коли та яку суму витрат на послуги зв’язку слід включити до Книги обліку доходів і витрат1 (далі — Книга)?
На яку дату та за яким документом ми вправі показати податковий кредит за послугами зв’язку (податковою накладною, складеною останнім днем місяця, чи рахунком, датованим 1 числом наступного місяця)?
Працівнику підприємства було видано готівку й доручено поповнити рахунок мобільного телефону. Він поповнив рахунок, а касовий чек не взяв. Оскільки це відбулося більше двох тижнів тому, оператор мобільного зв’язку пропонує нам роздрукувати чек, але не фіскальний. Чи можемо ми закрити підзвітну суму таким «нефіскальним» чеком? Відносити таку суму до податкових витрат чи вважати додатковим благом й обкладати ПДФО?
Єдиний податок
Ось і закінчився 2 квартал 2013 року, а це означає, що юрособи-єдинники вже до 9 серпня вперше відзвітують до тери-торіальних органів Міндоходів за новою формою декларації, затвердженою наказом № 1159.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!