Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 51 (60) — вівторок, 16 липня 2013
Основні засоби
У газеті «Інтерактивна бухгалтерія» № 44 (53) за 2013 рік ми розглянули документальне оформлення, а також особливості бухгалтерського обліку ліквідації основних засобів. Наразі ж поговоримо про податково-прибуткові та ПДВшні правила списання основних засобів
Податкова звітність
За І кв. 2013 р. ми подали збиткову декларацію з податку на прибуток і отримали запит із Податкової, у яко-му податківці вимагають пояснити, чому задекларовані доходи за I кв. 2013 р. не відповідають обсягам постачання з ПДВ за січень — березень 2013 р.
Відпустки
Бухгалтер підприємства перебувала у відпустці по догляду за дитиною до трьох років і мала вийти на роботу 22 травня 2013 року, але вона не вийшла, а оформила відпустку по догляду до трьох років за другою дитиною. На період першої відпустки по догляду за дитиною до трьох років на посаду бухгалтера прийняли іншу жінку за строковим договором. Вона продовжує зараз працювати, але у вересні збирається теж піти в декретну відпустку. Адміністрація підприємства в липні її попередила, що вона має звільнитися за власним бажанням, оскільки займає декретну посаду. Чи правомірні дії адміністрації?
За основним місцем роботи я маю піти у відпустку по вагітності та пологах у кінці серпня 2013 року, а з роботи за сумісництвом хотіла піти раніше. Чи можу оформити відпустку на роботі за сумісництвом із 17 липня та на якій підставі можна це зробити? Чи можна оформлювати відразу дві відпустки по вагітності та пологах та по догляду за дитиною до трьох років: за основним місцем роботи й за сумісництвом?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!