Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 42 (51) — середа, 3 липня 2013
Новини законодавства
(коментар до Порядку та умов визначення заробітної плати для обчислення пенсії державного службовця, затвердженого постановою КМУ від 19.06.2013 р. № 426, далі — Порядок № 426)
Договірні відносини
Особливості відповідальності суб’єктів господарювання за порушення договірних грошових зобов’язань ВГСУ роз’яснив у своєму листі від 29.04.2013 р. № 01-06/767/2013. Розглянемо найважливіші з них
ПДВ
Працівник повернувся з відрядження 1 липня та склав авансовий звіт, у якому фігурують декілька касових чеків, датованих різними днями червня. Коли фіксувати податковий кредит за такими чеками: на дату складання (затвердження) авансового звіту (у липні) чи «заднім числом» за датами, указаними в чеках?
Відрядження
Наше підприємство відправило працівника в службове відрядження з Києва до Львова. Перед поїздкою він отримав аванс готівкою. Проте працівник загубив квиток на потяг із Києва до Львова. Підкажіть, будь ласка, чи можна компенсувати працівнику витрати на проїзд до місця відрядження в такому випадку? Чи будуть це податкові витрати?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!