Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 41 (50) — вівторок, 2 липня 2013
Орендні операції
У сучасному світі, що так швидко розвивається, техніка не завжди здатна встигнути за людиною. Може, саме тому все частіше підприємцям доводиться сидіти не в комфортабельних офісних центрах, яких у нас чимало, а у звичайних житлових будинках поряд із нами по сусідству. Чи правильно це? Чи можна взагалі орендувати житлове приміщення під офіс? І, власне, які це матиме для нього наслідки, у тому числі й податкові, і яка думка стосовно цього в судів? Про все це ми й поговоримо далі…
Оплата праці
До коледжу у 2013 році прийняли на роботу двох викладачів: одного — з науковим ступенем кандидата наук, а другого — зі вченим званням доцента, які до цього педагогічною діяльністю не займалися й атестацію не проходили. Як визначати їм тарифні розряди?
Працівник перебував у щорічній відпустці протягом 24 календарних днів із 1 по 25 серпня 2012 року. Відпускні за 24 календарних дні серпня нарахували й виплатили в липні. Цього року він бере щорічну відпустку з 1 серпня 2013 року. Чи враховувати до сумарного заробітку для оплати відпустки минулорічні відпускні за серпень 2012 року, нараховані й виплачені в липні?
Новостворене підприємство, яке перебуває на єдиному податку та займається транспортно-експедиторською діяльністю (організацією перевезень вантажів автомобільним транспортом), має кан-дидатуру бухгалтера. Чи обов’язково його оформлювати на роботу за трудовим договором (погоджено оклад у розмірі 4000 грн)? Чи можна укласти з ним цивільно-правовий договір (далі — ЦПД) як із підприємцем-спрощенцем, віднесеним до другої групи платників єдиного податку? Який варіант співпраці буде вигідні-шим із позиції оподаткування?
Судові рішення
(коментар до ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 25.04.2013 р. у справі № 2а-16954/12/2670)
(коментар до ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 02.04.2013 р. № 2а-5141/12/1470)
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!