Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 33 (42) — вівторок, 18 червня 2013
Новини законодавства
(коментар до Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі — НКЦПФР) від 16.04.2013 р. № 599, далі — Рішення № 599)
(коментар до Ліцензійних умов № 365) МВС нарешті затвердив нові Ліцензійні умови провадження охоронної діяльності, які почали діяти з 07.06.2013 р.
Орендні операції
Наше підприємство (платник податку на прибуток) узяло в оренду автомобіль. Орендодавець також є платником податку на прибуток. Протягом дії договору оренди ми провели капітальний ремонт орендованого автомобіля. Як відобразити операцію з повернення орендованого автомобіля в бухгалтерському та податковому обліку орендаря й орендодавця, якщо умовами договору передбачено, що орендодавець приймає та компенсує вартість капітальних ремонтів по закінченню договору оренди?
Пенсійне забезпечення
Я — пенсіонерка (народилася 01.10.1956 р.), але й досі працюю вчителем у школі. На пенсії — з 1 квітня 2012 року. Згідно з новою пенсійною реформою, працівникам бюджетної сфери пе-редбачається виплата одноразової допомоги в розмірі 10 пенсій за умови наявності 30-ти років страхового стажу. У мене педагогічний стаж — 27 років (працювала вчителем у школі та протягом 7 років — у дитячій спортивній школі тренером). Чи можна підсумувати стаж роботи вчителем і тренером для отримання цієї допомоги, адже обидві професії належать до галузей бюджетної сфери?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!