Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 32 (41) — понеділок, 17 червня 2013
Новини законодавства
(коментар до п.п. 2, 4 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсій» від 14.05.2013 р. № 231-VII, далі — Закон № 231)
(коментар до п. 2 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсій» від 14.05.2013 р. № 231-VII, далі — Закон № 231)
(коментар до Рішення Державної служби України з питань захисту персональних даних «Практика застосу- вання законодавства з питань захисту персональних даних при обробці персональних даних з використан- ням веб-ресурсів» від 22.03.2013 р. № 6, далі — Рішення)
(коментар до постанови Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) від 24.04.2013 р. № 14, набула чинності 11.06.2013 р.)
Путівки
Звісно, найцікавішим варіантом відпочинку як для працівника, так і для підприємства є можливість відпочинку й отримання санаторно-курортного лікування за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втра- ти працездатності (далі — Фонд соцстраху). Отже, розглянемо, як отримати й облікувати таку путівку
Хто не мріє гарно відпочити та відновити здоров’я й сили за період відпустки. Найкраще для цього підходить санаторно-курортне лікування, адже завдяки мінеральним водам і сприятливому клімату вдається не лише попередити поширення безлічі хвороб, а й вилікувати певні захворювання. Використати таку можливість оздоровлення та відпочинку можна, маючи путівку на санаторно-курортне лікування. Така путівка може видаватися, зокрема, професійною спілкою. Розглянемо особливості надання й обліку путівок від профспілок
Бюджетна установа отримує з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд соцстраху) за довіреністю путівки на санаторно-курортне лікування своїх працівників. Застрахована особа частково оплачує путівку за власний кошт. Як відобразити в бухгалтерському обліку операції з отримання путівки установою та її часткову оплату й видачу застрахованій особі?
Далеко не завжди можливо забезпечити працівників путівками за рахунок Фонду соцстраху (див. статтю «Путівка за рахунок Фонду соцстраху» газети «Інтерактивна бухгалтерія» № 32 за 2013 р.) або за рахунок профспілки (див. статтю «Путівки від профспілки» газети «Інтерактивна бухгалтерія» № 32 за 2013 р.). Утім, якщо роботодавець піклується про відпочинок своїх працівників, він цілком може надавати їм путівки й за кошти підприємства. Про особливості надання та обліку таких путівок наразі й поговоримо
Юридичні консультації
Наприкінці березня цього року Перший заступник Голови Державної реєстраційної служби Інна Завальна заявила про те, що Державна реєстраційна служба готує зміни до окремих нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, що направлені на спрощення процедури державної реєстрації виникнення зміни та припинення іпотеки, а також обтяжень речових прав на нерухоме майно1.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!