Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 31 (40) — п`ятниця, 14 червня 2013
ПДВ
На дату отримання передоплати від туриста вартість туристичного продукту ще не сформована, і точного розміру своєї турагентської винагороди ми ще не знаємо. Як визначити базу для обкладення ПДВ? Чи доведеться нараховувати податкові зобов’язання на всю суму передоплати?
Наше підприємство провадить туроператорську діяльність і користується нормами ст. 207 Податкового кодексу України для обкладання своїх послуг ПДВ. Водночас ми купуємо товари (послуги), за якими податковий кредит не показуємо, оскільки вони безпосередньо пов’язані зі створенням турпродукту. Чи потрібно такі покупки включати в Реєстр податкових накладних і декларацію з ПДВ? Якщо так, тоді скажіть, як це зробити правильно?
Турагент — юрособа на загальній системі оподаткування без ПДВ досягнув 307 тис. грн доходу за останні 12 місяців. Як розрахувати обсяг оподатковуваних операцій для ПДВшної реєстрації? Тобто до нього потрапляють лише суми винагороди чи вся вартість турів, яку оплачують туристи?
Оплата праці
У зв’язку з ремонтом автомобіля на СТО водій підприємства не працював 4 робочих дні. У перший день простою він про це повідомив адміністрації підприємства. За колдоговором, оплату часу простою в таких випадках здійснюють у розмірі 2/3 тарифної ставки. Чи враховувати доплати та надбавки під час визначення суми оплати за час простою?
Юридичні консультації
Ліквідацією є такий спосіб припинення юридичної особи, при якому неможлива будь-яка її діяльність й існування в майбутньому, і який пов’язаний із ліквідацією її справ і майна, відсутністю правонаступника. Тобто припинення юридичної особи здійснюється без переходу її прав і обов’язків до інших осіб. Про найпоширеніші підстави для примусової ліквідації йтиметься далі в статті
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!