Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 29 (38) — середа, 12 червня 2013
Новини законодавства
(коментар до листа Міндоходів від 30.04.2013 р. № 1985/6/99-99-10-04-02-15/1436)
У коментованому листі контролери розглянули питання щодо визначення дати, з якої повідомлення-рішення вважається відкликаним, якщо податковий орган прострочив термін надання відповіді на скаргу платника.
Коментованим наказом викладено в новій редакції Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв й організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення та може призвести до поширення інфекційних хвороб, затверджені наказом МОЗ України від 23.07.2002 р. № 280 (далі — Правила медогляду).
Відповідальність за санкції
На нашому підприємстві з 20.05.2013 р. працює 8 працівників, і серед них — жодного інваліда. Яка відповідальність загрожує за недотримання нормативу робочих місць для інвалідів?
Відрядження
Відряджений працівник надав рахунок з готелю, до якого було включено вартість харчування. Чи зменшувати суму добових на суму харчування, зазначену в рахунку з готелю, і чи потраплять витрати на харчування працівника до податкових?
Бухгалтерський облік
Банку сплачено комісію за отримання банківської гарантії та за відкриття рахунку обліку гарантії для участі в тендері. На який рахунок списати витрати за комісію: на 92 «Адміністративні витрати» чи 93 «Витрати на збут»?
Податок на прибуток
Коли виникає дохід у підприємства — платника податку на прибуток, яке відвантажило товари до міської лікарні (і з ним, відповідно, розраховуватимуться бюджетними коштами): у період надходження коштів чи в період реалізації товарів?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!