Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 25 (34) — четвер, 6 червня 2013
Новини законодавства
(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність із стандартами Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією» від 18.04.2013 р. № 221-VI, далі — Закон № 2211)
З метою посилення відповідальності за корупційні правопорушення внесено низку змін у деякі закони, а також у Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі — КпАП) та в Кримінальний кодекс України (далі — ККУ). Так, з КпАП вилучили ст. 1722 «Порушення обмежень щодо використання службового становища» і ст. 1723 «Пропозиція або надання неправомірної вигоди». Наразі за порушення, пов’язані з неправомірною вигодою, передбачено кримінальну відповідальність. Оскільки найбільше змін зазнав ККУ, то саме йому приділимо основну увагу.
Юридична консультація
Чинне законодавство, зокрема Податковий кодекс України (далі — ПКУ), не передбачає обов’язку сторін зазначати в договорі свій податковий статус. Проте не секрет, що від того, який податковий статус у вашого контрагента, залежить правильність оподаткування господарських операцій за цим договором. Тож радимо все ж зазначати в тексті договору, яку систему оподаткування застосовують сторони: спрощену, чи є вони платниками податку на прибуток на загальних підставах тощо
ПДВ
Підприємство (платник ПДВ) понад рік тому придбало обладнання для здійснення пільгової діяльності, тому не включило суму вхідного ПДВ у податковий кредит за отриманою податковою накладною. Зараз підприємство продає це обладнання. Оскільки з моменту придбання обладнання пройшло більше 365-ти днів, виникають сумніви: чи можна відновити податковий кредит? Якщо можна, то на яку суму та дату?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!