Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 23 (32) — вівторок, 4 червня 2013
Новини законодавства
Оплата днів тимчасової непра-цездатності безпосередньо пов’язана з настанням страхового випадку. Проте розрахунковим періо-дом для оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності (за рахунок коштів роботодавця) та допомоги з непрацездатності є період роботи за останнім основним місцем роботи перед настанням страхового випадку, протягом якого застрахована особа працювала та сплачувала страхові внески або за неї спла-чувалися страхові внески...
Облік за МСФЗ
Проблеми переходу на МСФЗ українських підприємств і складання першої звітності за міжнародними стан-дартами є досить актуальними, оскільки звітність, складена згідно із МСФЗ, за логікою повинна бути більш якісною, прозорою, доступною для розуміння користувачам. В Україні це звучить дещо теоретично. Однак, використовуючи звітність, складену за МСФЗ, підприємства матимуть можливість залучити фінансування з боку приватних інвесторів, банків, вийти на міжнародні ринки капіталу.
Відрядження
На підприємстві недержавної форми власності директор поїхав у відрядження в м. Дніпропетровськ на 37 к. дн. згідно з наказом про відрядження. Після повернення він привіз лише транспортні квитки. До того ж у результаті проведених переговорів було укладено договір із постачальником. Чи можна віднести добові за всі дні відрядження до податкових витрат чи лише за 30 к. дн. згідно з Інструкцією про службові відрядження? Чи виплачувати добові за вихідні дні, які припали на відрядження?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!