Бухгалтерам часто доводиться проводити обчислення середньої зарплати з розрахунку виплат за останні два календарні місяці роботи. У такому разі діють свої правила розрахунків, і є певні особливості під час визначення розрахункового періоду згідно з Порядком № 100. Тож у нашій статті ми розповімо про різноманітні випадки застосування середнього заробітку, визначеного із заробітку за останні два місяці, про порядок урахування виплат й алгоритм розрахунку
У яких випадках середню зарплату визначають за два останні місяці
Більшість випадків, у яких середню зарплату обчислюють із заробітку за останні два місяці, озвучено в п. 1 Порядку № 100. Однак у ньому наведено неповний перелік таких випадків. Окрім того, чимало їх передбачено іншими законодавчими актами. Це такі випадки, як:
оплата простою, вільних днів під час навчання;
визначення розміру обмеженої матеріальної відповідальності та матеріальної допомоги (якщо законодавством передбачено її виплату в розмірі середньомісячної зарплати) тощо.
З основними випадками застосування середнього заробітку, визначеного за два місяці, можна ознайомитися в довіднику «Основні випадки застосування середнього заробітку, розрахованого з виплат за два останні місяці» газети «Інтерактивна бухгалтерія».
Розрахунковий період: особливості визначення
Для розрахунків у всіх випадках збереження заробітку, наведених у довіднику « Основні випадки застосування середнього заробітку, розрахованого з виплат за два останні місяці» беруть виплати за останні два календарних місяці, які передують події, з якою пов’язана така виплата (абз. 3 п. 2 Порядку № 100). Проте так буде не завжди й у певних ситуаціях доводиться брати інші періоди для розрахунку (виплати за них) для обчислення середньої зарплати, а саме: