Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 151 — середа, 3 серпня 2022
Тема тижня: Воєнний стан
Одним із найважливіших етапів у плануванні тендеру є визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. У цій публікації пропонуємо з'ясувати, які методи та підходи можна застосувати для визначення такого показника.
Розглядаємо, чому з "карантинним" мораторієм не покінчено та якими нормами можна керуватися, якщо правду залишається шукати в суді
Зробити інвентаризацію практично неможливо. Адже наразі небезпечно перебувати на місці виробничих цехів, є ризики для життя людей. Чи можна почати вести діяльність фірми із чистого аркуша, а по закінченню війни, коли можна буде повернутися на підприємство, зафіксувати те, що вціліло, і тоді звітувати за попередні періоди? Зараз немає бухобліку, який вели до війни, і немає з чого звітувати. Заяву в податкову про втрату первинних документів краще подавати через електронний кабінет у вигляді довільного повідомлення? Чи є подібні зразки? Чи потрібно підкріплювати фото й відео? Як діяти з поданням звітів, якщо підприємство не встигло здати фінзвітність за 2021 рік? Як почати подавати декларації з податку прибуток за І квартал та півріччя 2022 року, якщо немає документів?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!