Під час нарахування єдиного внеску на суми заробітної плати працівнику – особі з інвалідністю роботодавець-страхувальник має враховувати окремі правила, передбачені Законом № 2464. Певні особливості передбачено й у разі складання звітності з ЄСВ відповідно до Порядку № 4. Тому далі розглянемо ці особливості докладніше

Пільговий розмір ЄСВ

Єдиний внесок для підприємств, установ і організацій, фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, у яких працюють особи з інвалідністю, установлено в розмірі 8,41% бази нарахування єдиного внеску для працюючих осіб з інвалідністю (ч. 13 ст. 8 Закону № 2464). Базою нарахування ЄСВ є сума нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну й додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі.

Зверніть увагу

Під час виплати працівнику – особі з інвалідністю винагороди за цивільно-правовим договором страхувальник нараховує ЄСВ у розмірі 22% (див. роз’яснення з категорії 201.04.01 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.tax.gov.ua)).

Пояснення щодо застосування положень ч. 13 ст. 8 Закону № 2464 містить Інструкція № 449. Зокрема, у пп. 5 п. 2 р. ІІІ цієї Інструкції вказано, що для можливості застосування роботодавцем пільгової ставки єдиного внеску необхідно підтвердити встановлення працівнику інвалідності.

Підтвердженням установлення працівнику інвалідності є завірена копія довідки до акта огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності. Завірення копії довідки здійснює безпосередньо підприємство, на якому працює особа з інвалідністю.