Онлайн-конференції

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць

Тема конференції - Особливості спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності

Дата та час проведення - 26 березня 2014 року з 10-00 до 11-00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!
Особливим механізмом державної політики сприяння розвитку малого бізнесу було запровадження у вітчизняному законодавстві спрощеної системи оподаткування суб'єктів малого підприємництва, яка стала альтернативою загальним правилам оподаткування та надає можливість започаткувати власну справу без додаткової спеціальної економічної та бухгалтерської освіти. За роки дії спрощена система оподаткування забезпечила динамічний розвиток малого підприємництва й стабільні надходження до бюджету, що свідчить про її адаптованість і прийнятність для значної категорії суб'єктів підприємницької діяльності.

Тож тема цього інтернет-спілкування — для платників, у яких виникають запитання щодо порядку обчислення та сплати єдиного податку.

Заздалегідь дякую за поставлені запитання.

Відповідає на запитання платників податків заступник начальника Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Кисельова Марія Іванівна

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Ви також можете оформити передплату зателефонувавши за номером (044) 392 3202 або info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Я приватний підприємець, платник єдиного податку на першій групі. У лютому хворіла, лікувалася у лікарні. Недавно отримала від Фонду лікарняні. Чи включаються вони до підприємницької декларації, якщо так, то за якими ставками оподатковуються?

Оксана,

Доброго дня! Я ФОП перебуваю на спрощеній системі оподаткування (2га група). Хочу добавити собі ще один КВЕД. Чи потрібно при цьому якимось чином повідомляти Податкову інспекцію?

ВАЛЕРІЙ,

Доброго дня! Дайте, будь-ласка, відповідь на таке питання – чи можуть платники єдиного податку здійснювати розрахунки за товари через систему «WebMoney» (електронні гроші)?

Olga B.,

Планую відкрити власний бізнес - займатися перевезенням вантажів, в тому числі й за кордон. Що потрібно вказати у заяві на реєстрацію платником єдиного податку у графі «місце провадження господарської діяльності» та як буде обчислюватися дохід, якщо я буду отримувати розрахунки у валюті?

Олег П. ,

Який порядок подання заяви на єдиний податок?

Михайло,

Добрий день, Марія Іванівна! На початку березня 2014 року ми отримали кредит у валюті від наших іноземних партнерів. Чи включається сума кредиту до доходу за І квартал п.р. та чи потрібно обраховувати та включати до доходу курсову різницю між курсом іноземної валюти до гривні у день отримання кредиту та курсом, за яким продана така валюта?

Валентина Василівна, головний бухгалтер ТОВ

Чому підприємець, який здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи?

ALLEX,

Через певні обставини виникла необхідність змінити назву підприємства, який зареєстрований як платник єдиного податку. Чи потрібно про зміну назви підприємству повідомляти податкову, чи це зробить держреєстратор?

Геннадій О.,

Яким чином у заяві на спрощену систему оподаткування зазначати місце провадження діяльності, якщо, наприклад, у підприємства є декілька магазинів у різних населених пунктах та ще є виїзна торгівля?

Марія К.,