Онлайн-конференції

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць

Тема конференції - Декларування доходів громадян за підсумками 2013 року

Дата та час проведення - 28 січня 2014 року з 15.00 до 16.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!
Настав час задекларувати доходи, одержані у 2013 році. У проведенні цьогорічної кампанії декларування для Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області актуальним залишається налагодження партнерських взаємовідносин із платниками та створення комфортних умов, що гарантують якісне обслуговування всіх буковинців.

Незважаючи на те що декларування доходів здійснюється громадянами понад 10 років, практичні запитання виникають чи не в кожного декларанта.

Сподіваюся на те, що наше спілкування протягом години, запланованої на проведення онлайн-конференції, буде корисним і допоможе платникам податків розібратися в азах декларування. Також очікую на запитання та пропозиції стосовно Концепції реформи декларування доходів громадян, яка винесена на всеукраїнський розгляд.

Заздалегідь дякую за поставлені запитання.

Відповідає на запитання платників податків заступник начальника Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області Володимир Вікторович Кіпалас

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Ви також можете оформити передплату зателефонувавши за номером (044) 392 3202 або info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Володимире Вікторовичу, відомо, що триває обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян. Чи справді цим документом передбачене загально-національне декларування?

Олена Ватаманюк,

Чи зберігається право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?

Петришина Марина,

Чи можна включити до складу податкової знижки суму коштів, яка сплачена за навчання дитини у звітному податковому році, але за семестри наступного року, якщо такі семестри становлять один навчальний рік?

Олена Іллівна,

Чи передбачено нормами Податкового кодексу випадки, коли фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи?

Володимир Петрович,

Я зареєстрований підприємцем і отримую доходи від підприємницької діяльності. Моя дочка навчається в інституті на денному відділенні і я сплачую кошти за її навчання. Чи можу я скористатись податковою знижкою?

Костянтин Михайлов,

Я здаю свою квартиру в оренду, як фізична особа. Податок на доходи сплачую щоквартально. Чи потрібно при цьому щоквартально подавати податкову декларацію чи достатньо подати її один раз на рік за підсумками минулого року?

Сергій Іванович,

Чи є обмеження щодо нарахування податкової знижки?

Олена Василівна,

У квітні минулого року я отримала спадщину від бабусі та під час оформлення свідоцтва про право на спадщину сплатила податок. Чи потрібно мені подавати декларацію?

І. Бойчук,

Які документи, крім податкової декларації про майновий стан і доходи, має подати платник податку до органів Міндоходів, щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки щодо частини суми процентів за іпотечним кредитом?

Ольга Романенко,

Скажіть будь–ласка, чи можна подати податкову декларацію електронною поштою?

Т. Яремійчук,

Чи можна відправити до органів Міндоходів декларацію про майновий стан і доходи поштою?

Петро Трибачевський,

Чи має право платник податку на податкову знижку у разі навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів?

Флорескул Ірина,

Який термін подання платником податків податкової декларації про майновий стан і доходи у випадку, якщо платник хоче скористатись правом на застосування податкової знижки?

Людмила Краснова,

Мій син навчається на військовій кафедрі вищого навчального закладу. Чи включаються до сум податкової знижки витрати за дане навчання, що оплачуються згідно окремого договору?

І. Шнайдер,

Підкажіть будь – ласка, у яких випадках не потрібно подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи?

Ксенія Одинська,

Я фактично проживаю в одному місті, а прописаний в іншому місті Чернівецької області. Куди мені необхідно подавати декларацію: за місцем прописки чи фактичного проживання?

Антон Пилипко,