Онлайн-конференції

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
144 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
288 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
800 грн
за 1 місяць

Тема конференції - Нові правила сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Дата та час проведення - 30 жовтня 2013 року з 15.00 до 16.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!
З 1 жовтня 2013 року органи Міндоходів розпочали процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Міністерством доходів та зборів України проведено всю необхідну технічну й організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був найбільш комфортним.

Удосконалення адміністрування єдиного внеску відбудеться за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Зокрема це: безкоштовні електронні ключі; зручний онлайн-інтерфейс; консультації фахівців Міндоходів.

Платникам податків, у яких виникає багато запитань щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, допоможе швидше зорієнтуватися в нових правилах сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ДПІ в Київському районі м. Одеси Головного управління в Одеській області.

Відповідає на запитання платників податків заступник начальника ДПІ в Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Алла Іванівна Звєрякова

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Ви також можете оформити передплату зателефонувавши за номером (044) 392 3202 або info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Резидент Украины временно проживает и осуществляет предпринимательскую деятельность за рубежом. При этом он имеет наемных работников в Украине. Какую отчетность нужно подавать и какие налоги платить в Украине?

Виктория Шевчук, предприниматель

Чи може підприємство сплатити грошове зобов’язання по єдиному соціальному внеску за інше підприємство?

Карина Сали, бухгалтер

СПД физособа уплатила взнос до конца 2013 года. Куда сдавать отчет за 2013г. в Пенсионный фонд или в налоговую инспекцию?

Анастасия Петкова, предприниматель

Переплаты по ЕСВ на Пенсионных счетах перейдут на счета Миндоходов или надо писать заявление на возврат денег с пенсионных счетов, если да, то куда на счет плательщика или Миндоходов?

Ольга Узунова, предприниматель

Юридична особа тимчасово не здійснює діяльності та не має найманих працівників, чи необхідно подавати звіт щодо єдиного соціального внеску?

Олег Чернецкий, засновник підприємства

На яку адресу відправляти в електронному вигляді звітність з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Олеся Шпак, підприємець

За допомогою якого програмного забезпеченням можна формувати та підписувати звітність з єдиного соціального внеску?

Василій Турта, підприємець

Що є базою нарахування єдиного внеску для фізичної особи – підприємця, який обрав загальну систему оподаткування та не використовує працю найманих робітників?

Ірина Мочуляк, підприємець

Чи повинна сплачувати єдиний внесок фізична особа, яка застосовує загальну систему оподаткування, за той період у якому вона не отримувала прибуток?

Анатолій Усенко, підприємець

ФЛП сменил систему налогообложения: сколько и какие отчеты по ЕСВ ему подавать?

Сергей Колесник, предприниматель

Як укласти договор про добровільну сплату ЄСВ?

Олександр Козаченко, підприємець

Чи передбачена відповідальність за несвоєчасну сплату ЄСВ ?

Ольга Шульга, підприємець

Який порядок сплати ЄСВ фізичній особі підприємцю, який протягом року перейшов зі спрощеної системи оподаткування на загальну?

Валентина Бурлаченко, підприємець

Чи звільняється від сплати ЄСВ ФОП, яка є пенсіонером за віком та яка застосовує спрощену систему?

Станіслав Рудковський, підприємець

Добрый день. Если я осуществляю свою деятельность на едином налоге, но пока временно не работаю, доход не получаю. Должна ли я уплачивать единый социальный взнос?

Наталья Соколовская, предприниматель

Страховая компания использует работу физических лиц-страховых агентов (которые не являются штатными работниками страховой компании) согласно с договором поручения, нужно ли начислять и удерживать ЕСВ? До вступления в силу закона, согласно которому администрирование перешло от ПФ к Миндоходов, в компании по таким лицам ЕСВ не начислялся и не удерживался. Это было обусловлено тем, что был сделан запрос в Пенсионный фонд и получено официальное письмо, в котором фонд дал разъяснение, что начисление и удержание по физическим лицам-страховым агентам не производится. Интересно, как на эту ситуацию смотрят в Министерстве доходов.

Юлия Евтушенко, Страховая компания, бухгалтер

Чи буде зарахована сплата внесків у жовтні, якщо вони були помилково відправлені за старими реквізитами до Пенсійного фонду

Артеменко Оксана,