Онлайн-конференції

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
144 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
288 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
800 грн
за 1 місяць

Тема конференції - Форма № 1 ДФ — відображення реальних доходів населення

Дата та час проведення - 29 липня 2012 року з 10.00 до 11.00

Звітність із податку на доходи фізичних осіб існує вже не один десяток років. Спочатку це була форма № 8 ДР, яка потім перетворилась у форму № 1 ДФ. Однак, незважаючи на тривалий термін свого існування, питання заповнення такого Податкового розрахунку залишаються актуальними серед бухгалтерів і до сьогодні. Адже ця звітність — інформаційне джерело реальних доходів населення.

З метою запобігання виникнення можливих помилок напередодні кінцевого терміну подання звітності за ІІ квартал п.р. податкові агенти повинні правильно відображати в Податковому розрахунку суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і суми утриманого з них податку.

Відповідатиме на запитання платників податків начальник Головного управління Міндоходів у Донецькій області Бондаренко Вадим Вячеславович

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Ви також можете оформити передплату зателефонувавши за номером (044) 392 3202 або info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Чи необхідно у формі № 1 ДФ відображати суми допомоги по вагітності та пологах?

Василь Нечипорук, ТОВ

Чи необхідно вказувати дату прийому та звільнення у формі № 1 ДФ, якщо підприємство виплачує доходи фізичній особі за цивільно-правовим договором?

Орест Клименко, бухгалтер

Як відобразити у формі 1ДФ штрафні санкції?

Аліна Козак, бухгалтер

Підприємство самостійно виявило та виправило помилку, допущену в раніше поданому Податковому розрахунку за формою № 1ДФ, подавши уточнюючий розрахунок. Чи застосовуються штрафні санкції в разі самовиправлення?

Тамара Ткачук, ТОВ, бухгалтер

Чи відображати у формі 1ДФ дохід, нарахований орендодавцю?

Сергій Польовий,

Чи відображати в Податковому розрахунку орендну плату, виплачену ФОП?

Іван Маляренко,

Чи потрібно в Податковому розрахунку за формою № 1ДФ відображати орендну плату, виплачену підприємцю-єдиннику працівником під час відрядження?

Олександр Грищин,

Чи показувати в Податковому розрахунку за формою № 1ДФ аліменти, адже підприємство лише перераховує утриману з працівника суму?

Тамара Прощіна,

За якою ознакою доходу відображається у формі № 1ДФ сума перевищення неоподатковуваної матеріальної допомоги (у 2013 році — 1610 грн)?

Максим Лощін ,

Чи потрібно у формі № 1ДФ відображати вартість виданого працівникам на підприємстві спеціального одягу?

Іван Мозговий,

Підприємство застрахувало працівників і перерахувало за них кошти згідно з договором страхування, на підставі цього договору перерахувало 15% ПДФО. Як відобразити ці відрахування в 1ДФ?

Роман Христенко,

Як відобразити в Податковому розрахунку за формою № 1ДФ перехідні відпускні?

Тамара Иванова,

Як відображати в Податковому розрахунку за формою № 1ДФ нараховану та виплачену цільову благодійну допомогу?

Катерина Войцех,

Як відображати в Податковому розрахунку за формою № 1ДФ нараховану та виплачену цільову благодійну допомогу?

Інна Голубєва,

Підприємець займається експедиторською діяльністю. Послуги перевізником були надані в березні, а оплачені експедитором у квітні. Як правильно відобразити ці суми в 1ДФ? Тобто в 1ДФ за 1 квартал показувати нараховано, але не виплачено, чи у 2 кварталі нараховано та виплачено. Дякую!

Адамук Ірина,

Фізична особа у звітному календарному році отримала дохід від продажу нерухомого майна, яке перебувало у її власності понад 3 роки. За звітний рік – це єдиний продаж нерухомого майна, тому відповідно до абз. 1 п. 172.1 Податкового кодексу України отриманий дохід не оподатковується ПДФО. У підкатегорії 103.04 Єдиної бази податкових знань розміщена консультація про зобов’язання в такому випадку фізичній особі подавати річну податкову декларацію. Хоча до 29.04.2013 року діяла протилежна консультація. Як заповнювати декларацію про майновий стан і доходи, якщо в розділі II мова йдеться лише доходи, що включаються до загального річного оподаткованого доходу?

Калашян Катерина,