Новости публикуются на языке оригинала

ДФСУ в листі від 14.07.2016 р. № 23931/7/99-99-18-03-01-17 надала деякі роз’яснення щодо завершення митного оформлення харчових продуктів, котрі імпортуються.

Так, в органах доходів і зборів митне оформлення харчових продуктів, які підлягають одночасно ветеринарно-санітарному та санітарно-епідеміологічному контролю, може бути завершене за наявності:

  • ветеринарного свідоцтва форми Ф-2 (зазначається в графі 44 МД за кодом документа 5053), яке видається спеціалістами структурних підрозділів регіональних служб державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті після проведення ветеринарно-санітарної експертизи в державній лабораторії ветеринарної медицини за місцем одержання вантажу в порядку, затвердженому постановою Кабміну від 21.11.2013 р. № 857;
  • відбитків номерної гербової печатки інспекторів регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті на товаросупровідних документах (далі — ТСД) (зазначається в графі 44 МД за кодом документа 5508).

Митне оформлення харчових продуктів, які підлягають лише санітарно-епідеміологічному контролю, завершується за наявності на ТСД штампа «Санітарно-епідеміологічний контроль здійснено» (зазначається в графі 44 МД за кодом 5501).

Митне оформлення харчових продуктів, які підлягають одночасно фітосанітарному контролю та санітарно-епідеміологічному контролю, завершується за наявності на товаротранспортних накладних відбитків штампів:

  • державних фітосанітарних інспекторів «ВВЕЗЕННЯ В УКРАЇНУ ДОЗВОЛЕНО» або «ТРАНЗИТ ПО УКРАЇНІ ДОЗВОЛЕНО» (зазначається в графі 44 МД за кодом 5503), що підтверджують проведення фітосанітарного контролю згідно з Фітосанітарними правилами ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, транзиту, експорту, порядку переробки та реалізації підкарантинних матеріалів, затвердженими наказом Мінагрополітики від 23.08.2005 р. № 414;
  • «Санітарно-епідеміологічний контроль здійснено» (зазначається в графі 44 МД за кодом 5501).
Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»